top of page

Периметрія з 3D технологією

Сучасний метод віртуальної периметрії за допомогою 3D технологій.

VisuALL — це периметр з технологією віртуальної реальності, призначений для стандартизованої оцінки поля зору. VisuALL автоматично аналізує чутливість сітківки до світлових стимулів. Інноваційна технологія та запатентоване програмне забезпечення дозволяє виконувати кілька офтальмологічних тестів без необхідності спеціальної підготовки пацієнта (наприклад, пов’язки на очах) або умов навколишнього середовища (темна кімната).

3

хвилини

Час тестування становить приблизно 3 хвилини для порогового значення та 45 секунд для перевірки.

4k

FullHD

Надвисока чіткість зображення, передова технологія для більш високоточного результату дослідження.

Периметрия

VisuALL — унікальна мультитестова платформа, а не просто периметр.

Дозволяє визначити декілька показників якості зору, а саме

  • поле зору

  • гострота зору вдалину та зблизька

  • кольоровий зір

  • контрасну чутливість

Портативний периметр VisuALL

Завдяки сучасному периметру пройти дослідження для пацієнта не складе труднощів. Для проходження діагностики не потрібна попередня підготовка пацієнта. Все зручно і досить просто. Портативний периметр у вигляді 3D окулярів одягається на очі. Пацієнт, слідуючи аудіопідказкам віртуального помічника, щоразу натискає  на кнопку пульта, коли в поле його зору потрапляє світловий об'єкт.

Діагностика не викликає дискомфорту та неприємних відчуттів. Легкість використання портативного периметра дозволяє провести діагностику в комфортних умовах для пацієнта, повністю розслабитися і сконцентрувати свою увагу на проходженні дослідження.

Перед кожним пацієнтом периметр обробляється спеціальним дезинфікуючим розчином, що гарантує безпеку використання.

Дослідження полів зору призначають пацієнтам із такими захворюваннями:

  • Глаукома

  • Катаракта

  • Захворювання сітківки

  • Захворювання зорового нерва

  • Цукровий діабет

  • Черепно-мозкові травми

  • Пухлини мозку, тощо.

Центральний та периферичний зір

Виділяють два різновиди зорового сприйняття - центральне та периферичне. Центральний зір забезпечується центральною частиною сітківки, де розташовані фоторецептори - колбочки, що відповідають за чіткість зображення та кольоросприйняття.  Основним показником якості центрального зору є його гострота. Це дає людині можливість займатися різними побутовими справами. Наприклад, читати , писати, розрізняти дрібні деталі.

У зону центрального зору потрапляють всі об'єкти, коли ми дивимося перед собою. За умови, якщо у людини немає жодної патології зорової системи ока, предмети поблизу та вдалині будуть однаково чіткими та ясними. Людина розрізнятиме їх кольори та відтінки.

Здатність бачити предмети за межами центрального зору називається периферичним. Периферичний зір відповідає за орієнтацію в просторі, дозволяє бачити предмети при слабкому освітленні або напівтемряві. За периферичний зір відповідають інші фоторецептори - палички.

При деяких захворюваннях  поле зору може звужуватися або периферичний зір може бути втраченим повністю. Такий стан називають тунельним зором.

Причиною порушення периферичного зору може бути:

  • Глаукома - характеризується підвищенням внутрішньоочного тиску, що призводить до пошкодження зорового нерва.

  • Захворювання сітківки – відшарування, дегенерація, порушення кровообігу.

  • Захворювання зорового нерва - судинна оптиконейропатія, травми, пухлини, запальні процеси.

  • Неврологічні захворювання - порушення мозкового кровообігу, черепно-мозкова травма, пухлини головного мозку, підвищений внутрішньочерепний тиск.

Порушення зору може протікати мляво і тривало, а може розвинутися всього за кілька тижнів і призвести до  повної сліпоти.

 

При перших і незначних симптомах порушення периферичного зору, негайно зверніться до офтальмолога для виявлення причини та визначення способу лікування.

Офтальмолог, консультация 2

Залиште свої дані і ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

bottom of page